Vybudujte dokonalú obchodnú stratégiu s Crix Exchange

Obchodovanie na akomkoľvek trhu môže byť veľmi ťažké, zvlášť keď obchodnú stratégiu ovládnu emócie. Fear of Missing Out (FOMO) alebo panika, keď trh koná určitým spôsobom, sú bežné pocity, ktoré zažívajú všetci obchodníci. Aby ste nenechali zvíťaziť emócie, vyžaduje to veľa znalostí a porozumenia trhu, ale aj najskúsenejší obchodníci robia chyby. Aj teraz, keď sú trhy s kryptomenami prevádzkované nepretržite, je prakticky nemožné, aby ste vždy sledovali cenovú akciu pre ten pravý okamih nákupu.

Preto je niekedy najlepšie obchodovať pomocou počítačového programu. Prostredníctvom programovania obchodovacieho robota môžu obchodníci nastaviť program, ktorý im umožní naprogramovať vykonávanie obchodov na online burze a definovať, kedy nakupovať alebo predávať a za akých podmienok. Na trhu existuje veľa programov Trading Bot, ale všetky vedú k rovnakému problému: každý má k nim prístup, čo znamená, že obchodnú stratégiu využívajú stovky ďalších na trhu, čo znižuje jej účinnosť..

CRIX Exchange ponúka vôbec prvú burzu s funkciou algoritmu kryptového obchodovania, ktorá umožňuje používateľom programovať nákupy a predaje signálov, čo im umožňuje testovať stratégiu pred spustením, čo používateľom poskytne užitočné údaje na určenie potenciálnych ziskov a úspechu obchodnej stratégie v budúcnosť. Táto jedinečná vlastnosť umožňuje kryptovým obchodníkom kdekoľvek vytvoriť vlastnú stratégiu a otestovať ju, aby zistili, čo je ziskové, skôr ako prídu o peniaze. Inteligentné obchodovanie odníma emócie človeka a umožňuje jedinému programu ovládať obchodovanie bez paniky. Aj keď to zo začiatku môže znieť zložito, CRIX vyvinul užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré umožňuje komukoľvek naprogramovať stratégiu Smart Trading bez toho, aby musel vopred poznať akýkoľvek druh programovania..

Ako zostaviť a otestovať algoritmus obchodovania s kryptomenami pomocou systému CRIX

Používanie funkcie CRIX Exchange Smart Trading umožňuje komukoľvek vybudovať si vlastnú obchodnú stratégiu s využitím rôznych nápadov, ktoré povedú k novým spôsobom ziskov na kryptotrhu. Vyradením emócií urobí stroj všetko za vás. Nastavenie signálov nákupu a predaja je jednoduché. Nepotrebujete žiadne znalosti programovania. Môžete vyskúšať veľa rôznych stratégií a nájsť tie, ktoré vám vyhovujú. Ako už bolo spomenuté vyššie, všetkých robotov, ktorí sú dnes na trhu, používajú stovky obchodníkov, čo túto obchodnú stratégiu mení na ľahko predvídateľnú. Bohužiaľ pre mnohých je úspešné obchodovanie o tom, že nájdete ten víťazný vzorec, ktorý nikto iný nemá.

Ak chcete začať nastavovať svoj obchodný algoritmus na serveri CRIX Exchange, musíte sa jednoducho zaregistrovať crix.io. Samotné použitie programovacej funkcie BOTS na tomto webe vám umožní začať proces. Existuje niekoľko algoritmov, ktoré môžete zadarmo používať hneď od začiatku, napríklad „Trend Reversal“ alebo „MACD Strategy“. Tieto príklady vám pomôžu pochopiť, ako systém funguje, a niektoré nápady týkajúce sa premenných. Aj keď to zo začiatku vyzerá zložito, program vám vytvorí základné programovanie. Algoritmus je založený na Pythone, ktorý je dnes známym programovacím jazykom používaným mnohými vývojármi. Užívateľsky prívetivé rozhranie používateľom výrazne uľahčilo programovanie ich stratégií, a to vďaka tomu, že všetko základné kódovanie je pre vás vopred pripravené.

Údaje použité na obchodovanie sa už získavajú zo samotnej burzy, čo umožňuje používateľom nastaviť, ktoré údaje chcú konkrétne použiť, a ktoré kryptomeny a kapitálová základňa sa použijú na obchodnú stratégiu. Môžete si ho prispôsobiť ľubovoľným spôsobom!

Napríklad je možné prispôsobiť frekvenciu obchodovania, čo vám umožní rozhodnúť sa, kedy obchodovať. Môže to byť na dennej báze alebo o minútu alebo rozsah. Môžete si zvoliť, koľko dát môžete použiť na obchodovanie. Definovanie aktíva, s ktorým chcete obchodovať, sa tiež ľahko robí. Pre pokročilých používateľov je tu tiež Machine Learning, ktoré vám pomôže ďalej vylepšiť vaše stratégie spôsobmi, ktoré by bez sofistikovanej AI neboli možné.

Aby ste pochopili dôležitosť získavania živých informácií z výmeny, musíte najskôr pochopiť veľmi základný koncept. Pre každý cenový bod sa skrýva určitá logika, každý výber alebo nízke ceny vám poskytnú dôležité informácie na nastavenie obchodnej stratégie. Úspešná obchodná stratégia si bude vyžadovať, aby nákupy a predaje, ktoré programujeme v algoritme, boli založené na týchto informáciách, a teda využívali potenciálne vzorce vytvorené na trhu, ktoré by mohli vytvárať zisky. Zameranie na cenovú akciu je najjednoduchší spôsob, ako k tomu dospieť.

Aj keď to zo začiatku môže byť ohromujúce, jeho nastavenie je skutočne veľmi jednoduché. Tu je video ktorý vás prevedie všetkými krokmi potrebnými na naprogramovanie spätného testu vašej inteligentnej obchodnej stratégie, aby ste mohli naplno využiť túto jedinečnú funkciu dostupnú iba v systéme CRIX.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me