Noahova minca (NOAH) zostáva stále nad 88% nad úrovňou svojho historického maxima napriek 1 500% prepätiu

Noah Coin (NOAH), kryptomena, ktorá sa zdá, že sa objavila odnikiaľ, prudko vzrástla o 1 500% za menej ako 24%, podľa údajov poskytnutých CoinMarketCap.

Napriek tomu zostáva o 88% nižšia ako historické maximum. Čo je to Noah Coin a aké sú dôvody tohto nárastu?

Prečo Noahove mince vzrástli o 1 500%?

V čase písania tohto článku v súčasnosti neexistujú žiadne relevantné udalosti, ktoré by vysvetľovali cenový nárast takého rozsahu súvisiaci s pravdepodobne opusteným projektom kryptomeny Noah..

Oficiálna stránka zobrazuje staré informácie o kryptomene vrátane jej trhovej kapitalizácie a objemu za posledných 24 hodín.

Zatiaľ čo kryptomena má v súčasnosti cenu za mincu 0,004 259 dolárov a trhovú kapitalizáciu 139,2 milióna dolárov, webová stránka zobrazuje trhový strop 9,2 milióna dolárov.

Čo sa týka objemu, oficiálna stránka zobrazuje 24h hodnotu 271 dolárov, zatiaľ čo CoinMarketCap ukazuje, že tam bol objem 143 000 dolárov.

Okrem toho nefunguje odkaz Google Play na stiahnutie aplikácie. To ukazuje, že projektu nebolo jedno, či by mal web aj aktualizovať.

Naposledy projekt zdieľal mediálny príspevok o ich riešeniach a produktoch pred viac ako rokom. Ich blog však zostáva aktualizovaný niekoľkokrát za mesiac.

Čo je to Noah Coin?

Podľa ich oficiálnych stránok je Noah Coin projekt zameraný na budovanie ekosystému poháňaného „Noah Coin“.

Hlavným cieľom projektu, ktorý sa začal v roku 2016, je vytvoriť platformu pre kryptomenu zameranú na podporu obchodu a trhu medzi Japonskom a Filipínami..

Nie sú k dispozícii žiadne ďalšie informácie o projekte a o tom, čo chcú dosiahnuť, pretože karta „Projekty“ sa nikam nepresmeruje.

Spoločnosť v zásade ukazuje všeobecný návrh blockchainu na zlepšenie obchodných vzťahov medzi Japonskom a Filipínami.

Spoločnosť napríklad vysvetlila:

„Technológiu distribuovanej účtovnej knihy je možné použiť mnohými spôsobmi – na zabezpečenie rýchlych a bezproblémových platieb, transparentných a spravodlivých transakcií, ochrany majetku a zraniteľných dôverných údajov. Virtuálne meny, ktoré sú formou implementácie blockchainu, majú obrovský potenciál najmä v oblasti financií, bankovníctva a investícií. Je potešením vidieť, že svet sa stáva priateľskejším k digitálnym peniazom a dáva nové príležitosti pre vytváranie a rast podnikania poháňané blockchainom. Určite je to iba začiatok. “

V tlačovej správe projekt vysvetlil, že chcú pracovať na rôznych otázkach vrátane moderného platobného systému založeného na virtuálnej mene Noah Coin – ktorá magicky vzrástla o 1 500% – pohodlnej krypto peňaženky Noah Ark a prvého kryptomeny na svete.

„Podľa Noemovho plánu sa budúce mesto stane rajom pre všetkých nadšencov kryptomien – čo sú obchody, reštaurácie, hotely a dokonca aj letoviská,“ vysvetlil Noah pred viac ako rokom.

Noahova nadácia, ktorá stojí za projektom Noeho, vysvetlila, že chcú vybudovať nový ekosystém poháňaný novým NOAH. Platinová minca.

V tomto blogovom príspevku vysvetľujú, že míňali zdroje na rôzne problémy a problémy, o ktorých nepredpokladali. Noahova nadácia tiež tvrdí, že nemôžu vymenovať všetky problémy, ktorým museli čeliť.

Na záver spomenuli, že budú generovať a vydávať nové tokeny pre tím inžinierov, ktorý bude vyvíjať blockchain a „silnú ekonomiku tokenov“.

Čo môžete čakať od Noahovej mince?

Projekt Noah neponúka jasné vysvetlenie toho, čo chcú dosiahnuť. Bez katalyzátora sa behom niekoľkých hodín zvýšili o viac ako 1 500%.

Tím, ktorý stojí za projektom, zároveň nemá jasnú štruktúru. Neexistujú žiadne informácie o generálnom riaditeľovi spoločnosti, ktorý vyvíja blockchainový ekosystém alebo ktorý má na starosti rôzne partnerstvá.

Tvárou spoločnosti je však Bea Rose Santiago, Miss International z roku 2013 a herečka z Filipín.

Tvrdia, že chcú pracovať na rozsiahlom projekte, ktorý vytvorí mesto Noah City a v ktorom „plánujú spolupracovať finančné konglomeráty a veľké korporácie“.

Najprekvapujúcejšou vecou je, že projekt Noah musel vydať nové tokeny, ktoré mali zaplatiť vývojárskym tímom za vytvorenie ekosystému, ktorého spustenie sa očakáva medzi rokmi 2023 a 2025.

To, či vzniknú projekty mesta a blockchainu, sa ešte len ukáže, keďže ani po dvoch rokoch vykonávania Initial Coin Offering (ICO) spoločnosť neposkytuje žiadne oficiálne produkty ani služby, ktoré by spoločnosť ponúkala..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me