Investovanie do stolových kovových akcií (NYSE: DM)

Stolný kov(NYSE: DM) je producentom komplexných riešení pre 3D tlač v Massachusetts. Spoločnosť významne investovala do produktov, aby vyhovovala potrebám veľkých výrobcov. So zoznamom zákazníkov, ktorý zahŕňa spoločnosti ako Volkswagen, Toyota a General Motors, sa spoločnosť umiestnila ako hlavný partner pre veľké firmy, ktoré chcú nahradiť tradičné výrobné metódy 3D tlačou nového veku. Očakáva sa, že trh s 3D tlačou v nasledujúcom desaťročí vzrastie desaťkrát na 146 miliárd dolárov, a preto spoločnosť Desktop Metal vytvorila lacné, efektívne a ľahko použiteľné tlačiarne, ktoré spoločnosti umožnia získať väčšinu z tohto trhu..

Čo je Desktop Metal (DM)?

Spoločnosť bola založená v roku 2015 skupinou siedmich podnikateľov, inžinierov, podnikateľov a vedcov. Spoločne mala skupina víziu vytvorenia procesu pre kovovú 3D tlač, ktorý by bol rýchlejší a ľahšie použiteľný ako iné produkty na trhu. Prototypy skupiny boli pre začínajúcich investorov pôsobivé. Prvotní investori vrátane spoločností General Electric, BMW a GV rizikového kapitálu spoločnosti GV prispeli rizikovým financovaním sumou viac ako 100 miliónov dolárov. Spoločnosti dychtili preskúmať možnosti, ako znížiť náklady a priestor potrebný na skladovanie dielov, a talentovaný tím zamestnancov spoločnosti Desktop Metal, ktorý zahŕňal niekoľko profesorov MIT, dostal finančné prostriedky na vývoj inovatívnych riešení.

Z peňazí, ktoré poskytli títo podporovatelia, spoločnosť investovala značné prostriedky do výskumu a vývoja a v roku 2017 mohla na trh uviesť malý štúdiový model aj rozsiahly produkčný model. Stolné kovové tlačiarne ponúkali výhodu v tom, že neobsahovali žiadne nebezpečné časti a boli ľahko použiteľné. Bez laserov alebo iných nebezpečných komponentov by bolo možné tieto tlačiarne tlačiť v ktorejkoľvek kancelárii a ich používanie si nevyžadovalo žiadne školenie. Výrobky boli tiež efektívnejšie a lacnejšie sa kupovali, pričom diely sa vyrábali stokrát rýchlejšie a 10-krát nižšia ako konkurencia na trhu. Pre tieto inovácie bola spoločnosť pomenovaná ako jedna zo svetových 30 najsľubnejších priekopníkov v oblasti technológií na svete Svetové ekonomické fórum v roku 2017. Desktop metal uvedený na NASDAQ v roku 2020. Namiesto tradičného postupu počiatočnej verejnej ponuky (IPO) bola spoločnosť uvedená na burze cenných papierov. spoločnosť zameraná na špeciálne akvizície (SPAC). SPAC viedli miliardár Chamath Palihapitiya a spoluzakladateľ Tesly JB Straubel.

Prečo záleží na kovovej doske (DM)?

Desktop Metal sa umiestnil tak, aby využíval výhody toho, čo nazval „Aditive manufacturing 2.0“ revolúcia. Zatiaľ čo tradičná 3D tlač, známa tiež ako aditívna výroba, sa používala hlavne na vytvorenie malého počtu prototypov na testovanie návrhov, CEO Ric Fulop ďalšiu vlnu 3D tlače považuje za vlnu, v ktorej je spoločnosť schopná hromadne vyrábať vysoko replikovateľné diely za ceny, ktoré sú konkurenčné tradičnému výrobnému odvetviu v hodnote 12 biliónov dolárov. Okrem cien je spoločnosť tiež pevným presvedčením, že klienti prejdú k 3D tlači, keď zistia, že kvalita produktu a rýchlosť výroby sú na rovnakej úrovni ako tradičné metódy. Použitím ich vlastnej metódy Bound Metal Deposition, ktorá pomocou kovového prášku a polymérov vytvorí tvar objektu a potom ho umiestni do pece na zhutnenie častíc, spoločnosť Desktop Metal uviedla, že kvalita produktu bude na rovnakej úrovni, ak nie dokonca lepšia ako výrobcovia vyrábané tradičnými výrobcami. Široká adopcia sa už začala, s produktmi Desktop Metal sa distribuuje vo viac ako 60 krajinách po celom svete.

Spoločnosť v súčasnosti ponúka štyri rôzne produkty. V závislosti na potrebách zákazníka sa produkty pohybujú od ľahko použiteľných bežných kancelárskych tlačiarní až po veľkoobjemové produkčné systémy používané vo výrobnom procese v odvetviach ako automobilový priemysel a letecký priemysel. Okrem hardvéru spoločnosť vyvinula aj softvér, ktorý umožňuje interaktívne a užívateľsky prívetivé dizajnérske skúsenosti. The Živé časti softvér používa AI, ktorá umožňuje generatívne návrhy v reálnom čase, ktoré reagujú na zmeny v materiáloch, rozlíšení a cieľoch návrhu. Spoločnosť vlastní celkovo viac ako 120 patentov a aktívne rozširuje ponuku hardvérových aj softvérových produktov tak, aby vyhovovala potrebám zákazníkov.

Perspektívy stolného kovu (DM)

Vo vysoko konkurenčnom priemysle má Desktop Metal výhodu v tom, že ho vedie silný vedúci tím so skúsenosťami z úspechu. Vďaka predstavenstvu, ktoré má skúsenosti z viac ako 60 fúzií a akvizícií, má spoločnosť dobrú pozíciu, aby mohla reagovať na akékoľvek strategické príležitosti, ktoré sa môžu vyskytnúť. Spoločnosť uviedla, že aktívne skúma 10 rôznych M&Príležitosti a každý krok, ktorý prinesie pozitívne výhody, sa určite bude konať. S takzvanou aditívnou výrobou novej generácie, s verziou 2.0, je pravdepodobná konsolidácia v tomto sektore, pričom hlavnou hnacou silou úspechu vpred je vertikálna integrácia a úspory z rozsahu..

Desktop Metal už začal agresívne využívať peniaze získané z ich IPO, získanie konkurenta EnvisionTEC za 300 miliónov dolárov. Akvizícia prináša klientsku základňu, ktorá zahŕňa Cartier, Celgene, Ford, Hasbro, Oral Arts, Stuller a Smile Direct Club, ako aj dve nové tlačové platformy, ktoré možno použiť na tlačiarňach vyvinutých spoločnosťou Desktop Metal. Spoločnosť plánuje naďalej využívať svoj kapitál na rast a generálny riaditeľ Ric Fulop si stanovil agresívny cieľ Ročný príjem 1 miliarda dolárov do roku 2025.

Kde kúpiť stolný kov (DM)?

Sprostredkovateľ, ktorého odporúčame, je Prvý stupeň.

Firstrade je popredná online sprostredkovateľská firma, ktorá ponúka kompletný rad investičných produktov a nástrojov určených na pomoc investorom ako vy, aby prevzali kontrolu nad vašou finančnou budúcnosťou. Od svojho založenia v roku 1985 sa spoločnosť Firstrade zaviazala poskytovať služby vysokej hodnoty a kvality.

Vďaka kombinácii vlastnej obchodnej technológie, vysoko intuitívneho používateľského rozhrania, vynikajúcich služieb zákazníkom a mobilných aplikácií ponúka Firstrade komplexné riešenie pre všetky vaše investičné potreby..  Prvý stupeň je členom FINRA / SIPC.

Investovanie do stolových kovových akcií (NYSE: DM) Investovanie do stolových kovových akcií (NYSE: DM) Investovanie do stolových kovových akcií (NYSE: DM)
★★★★★ ★★★★★ Prvá recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ M1 Finančné hodnotenie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Public.com Recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

100 dolárov

Minimum účtu

Žiadne

Propagácie

Zásoby zadarmo *

* Podrobnosti nájdete na webových stránkach.

Propagácie

Žiadne

Propagácia

Žiadne

Zhrnutie

Spoločnosť Desktop Metal vynaložila značné úsilie na rozšírenie svojich produktov na použitie veľkými spoločnosťami v ich výrobnom procese. Ich súčasná a budúca ponuka produktov má veľmi reálny potenciál narušiť tradičný výrobný priemysel za niekoľko biliónov dolárov. Spoločnosť zaujala pozornosť oboch investorov a silná kapitálová pozícia, v ktorej sa spoločnosť nachádza, je výhodou, ktorá v nasledujúcich rokoch umožní výrazný rast..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me