Exchange Exchange: Master The Crypto 2020 Review Guide

Recenzia ChangeNOW

Ako používať, obchodovať a zaregistrovať sa na ChangeNOW Exchange

ChangeNOW je platforma na výmenu kryptomien, ktorá je k dispozícii online na serveri ChangeNOW.io. Dnes sa v našej recenzii dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o tejto neobmedzenej anonymnej kryptomenovej službe.

Čo je ChangeNOW?

ChangeNOW je neväzobná platforma na vymieňanie kryptomien, ktorá funguje podobne ako Shapeshift a Changelly: zamieňate dve kryptomeny bez toho, aby ste skutočne vložili nejaké kryptomeny do peňaženky ChangeNOW.

Dnes môžete začať meniť na ChangeNOW.io. Platforma podporuje desiatky rôznych kryptomien, vrátane prakticky všetkých hlavných kryptomien a množstva menej známych coinov. Na obchodovanie na platforme sú k dispozícii BTC, BCH, LTC, XMR, EOS, BNB, ADA a ďalšie. rovnako ako fiat meny ako EUR a USD.

Recenzia výmeny ChangeNOW

ChangeNOW má jednoduchý slogan: „Rýchle kryptomeny, bez úschovy.“ ChangeNOW má tiež jedinečné výhody, ktoré nenájdete na všetkých ostatných swapových platformách – napríklad možnosť nakupovať kryptomeny pomocou Visa alebo MasterCard.

Jedna z najväčších výhod ChangeNOW v porovnaní s inými swapovými platformami však je, že neexistujú žiadne limity: na ChangeNOW nie je žiadna maximálna suma, s ktorou môžete obchodovať. Zamieňajte si ich môžete kedykoľvek, kedykoľvek chcete.

ChangeNOW má oproti konkurenčným výmenným platformám ďalšiu výhodu: nevyžaduje sa žiadne overenie používateľa. Používatelia ani nemusia uvádzať telefónne číslo alebo e-mailovú adresu. Určite nemusíte nahrávať žiadny úradne vydaný preukaz totožnosti s fotografiou ani doklad o adrese.

ChangeNOW sa tiež veľmi ľahko používa pre kohokoľvek na svete. Nech ste kdekoľvek, bez ohľadu na to, koľko peňazí chcete poslať, pomocou ChangeNOW budete môcť tento swap ľahko uskutočniť..

Prečo by ste na základe všetkých týchto informácií mali dôverovať spoločnosti ChangeNOW so svojimi peniazmi? ChangeNOW rieši túto otázku na svojej stránke s častými otázkami a jej odpoveď je menej ako upokojujúca:

„ChangeNOW, ktorý vytvoril tím skúsených vývojárov blockchainu, je plne bezpečná služba s obratom – sme úplne bez registrácie. To umožňuje našim klientom vyhnúť sa identifikácii alebo finančnej krádeži. Ponúkame najlepšie sadzby na trhu, pretože používame spoľahlivé platformy na obchodovanie s kryptomenami. “

O tomto „tíme skúsených vývojárov blockchainu“ vlastne nič nevieme. V skutočnosti vieme o ChangeNOW a ľuďoch, ktorí ju riadia, veľmi málo.

Keď výmenná platforma nevyžaduje žiadne overenie používateľa, geografické obmedzenia ani limity peňazí, robí z nej semenisko prania špinavých peňazí a iných trestných činov..

Kredit spoločnosti ChangeNOW, platforma tvrdí, že na kontrolu všetkých transakcií používa „automatizovaný systém riadenia rizík“. Všetky podozrivé transakcie budú označené podľa „európskych smerníc proti praniu špinavých peňazí, predpisov KYC a požiadaviek platforiem.“ Ak je transakcia označená, od používateľa sa môže vyžadovať dokončenie overenia KYC / AML. Nie je však jasné, koľko používateľov je v skutočnosti na platforme označených.

Pokračujte v čítaní a objavte všetko, čo potrebujete vedieť o ChangeNOW, jeho funkciách a fungovaní.

Funkcie ChangeNOW

Výhody ChangeNOW

Medzi kľúčové vlastnosti ChangeNOW patria všetky tieto vlastnosti:

Neväzobné výmeny: ChangeNOW je neväzobná výmenná platforma. Rovnako ako ShapeShift a Changelly, aj ChangeNOW vám umožňuje zameniť kryptomeny bez toho, aby ste ich vložili na burzu. Vyberiete si meny, ktoré chcete zameniť, a potom pošlite jednu menu na adresu peňaženky ChangeNOW. Hneď ako ChangeNOW dostane menu, do vašej peňaženky sa uvoľní druhá mena, ktorá dokončí výmenu. Kryptomena sa z burzy nemusí vyberať, pretože na burze nikdy nezostane: je už vo vašej vlastnej peňaženke.

170+ mincí: Od decembra 2019 má ChangeNOW na výmenu 170+ coinov.

Fiat a kryptomeny: ChangeNOW podporuje desiatky kryptomien a niekoľko fiat mien (USD a EUR).

Výmena kryptomeny ChangeNOW

Bez limitov: Jednou z najväčších výhod, ktoré má ChangeNOW oproti svojim konkurentom, je to, že neexistujú žiadne limity. Prostredníctvom ChangeNOW môžete zameniť ľubovoľnú sumu peňazí.

Nevyžaduje sa žiadna registrácia alebo overenie: ChangeNOW nevyžaduje pred uskutočnením obchodu žiadnu registráciu. Dokonca nemusíte uvádzať ani e-mailovú adresu, ani heslo. Pokiaľ máte menu, ktorú chcete zameniť, môžete použiť ChangeNOW.

Žiadne overenie KYC / AML: Regulované burzy vyžadujú, aby ste absolvovali overenie Know Your Customer (KYC) a Anti-Laundering (AML), ktoré okrem iných informácií zahŕňa aj overenie vašej totožnosti a adresy. ChangeNOW nevyžaduje ani meno.

K dispozícii na celom svete: Pretože ChangeNOW nevyžaduje žiadne overenie používateľa, je k dispozícii pre kohokoľvek na svete. Bez ohľadu na to, kde sídlite, mali by ste mať prístup k ChangeNOW bez problémov.

ako používať changenow

Podpora kariet Visa a MasterCard: Spoločnosť ChangeNOW uzavrela partnerstvo s externým spracovateľom platieb (Simplex), ktorý prijíma platby Visa a MasterCard. Ak máte kreditnú kartu a chcete si kúpiť kryptomenu, môžete to urobiť prostredníctvom služby ChangeNOW.

Zameniť prostredníctvom búrz: ChangeNOW vágne tvrdí, že „spolupracuje s niekoľkými výmennými partnermi“ na „výbere najlepšieho výmenného kurzu na trhu v danom okamihu“. Keď inicializujete obchod prostredníctvom ChangeNOW, platforma bude prehľadávať burzy a nájsť toho najlepšieho obchodného partnera.

Žiadna minimálna suma: Prostredníctvom ChangeNOW môžete obchodovať s akoukoľvek sumou, veľkou alebo malou. Neexistujú žiadne minimálne alebo maximálne limity (aj keď musíte poslať minimálne toľko, aby ste pokryli štandardný poplatok za sieť blockchain).

Podpora viacerých jazykov: ChangeNOW je k dispozícii v desiatkach rôznych jazykov vrátane angličtiny, francúzštiny, ruštiny, nemčiny, arabčiny, čínštiny, japončiny a všetkých ďalších hlavných jazykov.

Automatizované riadenie rizík: ChangeNOW sa môže javiť ako „divoký západ“ kryptomien. Platforma však tvrdí, že má zavedené automatizované postupy riadenia rizík na označenie akýchkoľvek podozrivých transakcií. Každá jednotlivá transakcia je skontrolovaná a všetky označené transakcie budú zastavené, kým používateľ nedokončí ďalšie overenie KYC / AML (povedzme nahraním fotografie pasu alebo občianskeho preukazu)..

Výdavky USD alebo EUR: Kryptomenu môžete kúpiť prostredníctvom fiat cez ChangeNOW pomocou akejkoľvek karty, ktorá vám umožní minúť USD alebo EUR. Spoločnosť ChangeNOW uzavrela partnerstvo so spoločnosťou Simplex s cieľom podporovať prevody fiat a kryptomeny.

Žiadne bankové prevody: ChangeNOW nepodporuje bankové prevody.

Partnerský program: ChangeNOW ponúka pridružený program. Ak niekoho odkážete na ChangeNOW a uskutoční obchod, môžete zarobiť 0,4% z jeho obchodov.

funkcie changenow

Prístup API: ChangeNOW ponúka API pre vývojárov. Toto API môžete použiť na pridanie tlačidla výmeny ChangeNOW na svoje vlastné webové stránky a potom na základe swapov uskutočnených prostredníctvom tejto platformy získavať provízie..

Telegramový robot: ChangeNOW vám umožňuje vymieňať si žetóny pomocou telegramového robota. Stačí povedať robotovi z Telegramu mince, ktoré chcete vymeniť, a robot dokončí obchod.

TERAZ Platby: ChangeNOW ponúka službu s názvom NOWPayments, ktorá každému uľahčuje prijímanie platieb kryptomenou – povedzme, ak predávate tovar alebo služby online..

Vysoké a neprehľadné poplatky za obchodovanie: Zdá sa, že ChangeNOW účtuje poplatky od 0,5% do 4,0%, aj keď poplatky nie sú nikde na webe transparentne zverejnené (aspoň také, ktoré by sme mohli nájsť). Aby boli veci neprehľadnejšie, poplatok je zabudovaný do výmenného kurzu ChangeNOW. Poplatky od 0,5% do 4,0% nie sú pre tento typ pohodlia také vysoké, ale ocenili by sme väčšiu transparentnosť.

TERAZ Tokeny: ChangeNOW má svoje vlastné natívne obslužné tokeny s názvom NOW Tokens. Tieto tokeny slúžia ako interná mena pre produkty TERAZ. Minca bola prvýkrát vydaná 23. apríla 2019. Je to token ERC-20 a token Binance Change (BEP2).

changenow TERAZ tokeny

Mobilná aplikácia: ChangeNOW ponúka mobilnú aplikáciu pre Android.

aplikácia changenow

Ako funguje ChangeNOW?

ChangeNOW zamieňa kryptomenu a fiat menu v piatich jednoduchých krokoch:

Krok 1) Vyberte menu: Vyberte meny, ktoré chcete zameniť. Ak napríklad zamieňate BTC a ETH, potom v rozbaľovacej ponuke v sekcii „Odosielate“ vyberte BTC a potom v rozbaľovacej ponuke v časti „Získate“ vyberte BTC. ChangeNOW automaticky vypočíta sumu ETH, ktorú dostanete, na základe aktuálneho výmenného kurzu.

Krok 2) Zadajte adresu svojej peňaženky: Zadajte adresu prijímajúcej peňaženky (vaša adresa ETH). ChangeNOW vám tiež umožňuje vytvoriť novú peňaženku (povedzme, ak ešte nemáte adresu ETH).

Krok 3) Potvrďte informácie: Potvrďte všetky podrobnosti na stránke transakcie ChangeNOW.

Krok 4) Vklad na adresu: ChangeNOW potom pre vás vygeneruje adresu pre vklad bitcoinov. Pošlite svoje bitcoiny na túto adresu.

Krok 5) Prijmite svoje mince: Hneď ako ChangeNOW dostane vašu mincu na jej vygenerovanú adresu peňaženky, ChangeNOW uvoľní vaše mince (v tomto prípade ETH) do peňaženky, ktorú ste poskytli.

Ako vidíte, nevyžaduje sa vôbec žiadna registrácia alebo overenie. Dokonca nemusíte zadávať e-mailovú adresu alebo telefónne číslo. Neexistujú žiadne heslá. Je to jednoduchá platforma na výmenu mincí, ktorá nie je nezmyslom.

Cena a poplatky ChangeNOW

Tu sú najdôležitejšie poplatky za ChangeNOW, o ktorých potrebujete vedieť.

  • Poplatok za obchodovanie: 0,5% až 4,0% (zabudované do šírenia)
  • Maximálna suma na obchodovanie: Žiadne maximum
  • Minimálna suma na obchodovanie: Žiadne minimum
  • Poplatok za nákup kreditnej karty: 5%
  • Minimálna výška nákupu kreditnej karty: 10 dolárov
  • Minimálna suma na nákup kryptomeny bankovou kartou: 50 dolárov (vyžaduje Simplex)
  • Maximálna suma na nákup kryptomeny bankovou kartou: 20 000 dolárov (za deň) alebo 50 000 dolárov (za mesiac) na osobu

Nie je úplne jasné, ako ChangeNOW zaobchádza s výmennými swapmi. Keď sme vykonali testovací swap pomocou nástroja ChangeNOW, zdá sa, že nám účtoval poplatok 4%:

Ako funguje ChangeNOW

pomocou ChangeNOW

Pri obchodovaní s väčším množstvom ETH sa výmenný kurz mierne zlepšil, aj keď sa zdalo, že stále platíme poplatky za obchodovanie okolo 2,0%.

možnosti obchodovania changenow

Čo ešte komplikuje veci, je to, že ChangeNOW nezverejňuje svoje obchodné poplatky nikde na svojej oficiálnej webovej stránke. Prvé vlákno oznamujúce spustenie ChangeNOW navrhlo poplatky za obchodovanie vo výške 0,5% až 1,0%. V skutočnosti sa zdá, že do výmenného kurzu ChangeNOW je zabudovaný značný obchodný poplatok, ktorý nie je obchodníkom transparentne zverejňovaný.

Pred výmenou za ChangeNOW odporúčame nakoniec dvakrát skontrolovať obchodný poplatok ChangeNOW oproti skutočnému výmennému kurzu, pretože sa zdá, že kurzy sa môžu veľmi líšiť.

Ako používať ChangeNOW

Používanie ChangeNOW je jednoduché, či už ste v kryptomene nováčikom alebo pokročilým používateľom. Tu je základný proces, ktorý použijete na uskutočnenie výmeny s ChangeNOW:

1) Výber meny

Najskôr navštívte stránku ChangeNOW.io a vyberte svoju menu. Môžete si zvoliť klasický kurz (kde kurz kolíše podľa aktuálnych trhových podmienok) alebo fixný kurz (kde platíte mierne spready, ale získate fixnú garantovanú sadzbu).

Ako používať ChangeNOW

Za tento swap vymieňame ETH za USDT.

Kliknite na „Výmena“.

Prípadne, ak nemáte ETH (alebo žiadnu kryptomenu), môžete si kryptomenu kúpiť aj pomocou Visa alebo MasterCard. ChangeNOW používa ako svoj platobný procesor Simplex. Kliknite na tlačidlo „Kúpiť krypto pomocou Visa / MasterCard“ a potom zadajte svoje obchodné údaje a informácie o kreditnej karte.

2) Zadajte peňaženku príjemcu

Na nasledujúcej stránke vás ChangeNOW požiada o zadanie adresy peňaženky príjemcu. Na túto adresu chcete poslať kupované mince. V takom prípade zadáte adresu USDT príjemcu.

krypto peňaženka changenow

3) Potvrďte podrobnosti

Ďalej vás ChangeNOW požiada o potvrdenie všetkých informácií, ktoré ste poskytli. ChangeNOW zobrazí čiastku, ktorú posielate, približnú čiastku, ktorú dostanete, aktuálny výmenný kurz, odhadovaný čas príchodu a adresu peňaženky príjemcu..

changenowské mince

Pred kliknutím na položku Potvrdiť znova skontrolujte všetky tieto informácie.

4) Pošlite prostriedky

ChangeNOW vygeneruje adresu peňaženky. Pošlete peniaze na túto adresu a služba ChangeNOW počká, kým prídu vaše prostriedky.

posielanie krypto fondov na changenow

Keď ChangeNOW dostane vaše prostriedky, lišta sa zaplní a potom ChangeNOW vykoná výmenu pomocou jedného z jeho výmenných partnerov.

5) Prijímajte prostriedky

Po dokončení výmeny spoločnosť ChangeNOW odošle prostriedky do vašej peňaženky.

Môžete zadať e-mailovú adresu, aby ste dostali upozornenie, keď bude výmena dokončená, aj keď je to voliteľné.

prijímanie finančných prostriedkov pri zmene

Informácie o službe ChangeNOW

ChangeNOW je začlenený pod názvom ChangeNOW International Ltd. Oficiálna webová stránka ChangeNOW uvádza registrovanú adresu v Belize City, Belize, hoci ChangeNOW má poštovú adresu aj v Amsterdame.

Informácie o službe ChangeNOW

O umiestnení spoločnosti ChangeNOW a pozadí jej zakladateľov sa vedú polemiky. Ako je vidieť na pôvodné vlákno 2017 Pri zakladaní spoločnosti ChangeNOW sa zdá, že medzi jej zakladateľov patria dvaja ruskí štátni príslušníci, medzi nimi Roman Lapin Dmitrievich (50% vlastník) a Petr Sergeev Konstantinovich (50% vlastník). Tretí jedinec, Konstantin Brumm Aleksandrovich, je tiež uvedený ako výkonný riaditeľ.

Pretože tento typ podnikania je v Rusku nelegálny, zdá sa, že zakladajúci tím utiekol z pôvodných ruských kancelárií v Petrohrade krátko po zverejnení dokumentu ChangeNOW online.

kontaktujte ChangeNOW

V každom prípade sa ChangeNOW dnes javí ako legitímny a spoločnosť pokračuje v podnikaní pomocou adresy sídla v Belize City a adresy kancelárie v Amsterdame. Spoločnosť je transparentná, pokiaľ ide o jej kontaktné informácie, telefónne číslo a sociálne médiá.

Záverečné slovo

ChangeNOW je jednou z najunikátnejších swapových platforiem, ktorá je dnes k dispozícii. ChangeNOW tvrdí, že umožňuje komukoľvek vymeniť akúkoľvek kryptomenu v akejkoľvek výške bez nutnosti úschovy, registrácie alebo overenia KYC / AML.

Existujú však určité obavy z toho, ako ChangeNOW funguje. Po prvé, platforma nezverejňuje svoje poplatky vopred, ale zdá sa, že do rozpätia výmenného kurzu zhromažďuje poplatky vo výške od 1,0% do 4,0%. Po druhé, vieme málo o zakladajúcom tíme spoločnosti alebo o tom, kde má sídlo. Po tretie, ChangeNOW sa nejaví ako „skutočná“ neväzobná burza, pretože stále dôverujete platforme so svojimi mincami, kým pred dokončením výmeny funguje hľadanie výmenného partnera..

Ak sa vás žiadny z týchto problémov netýka, potom ChangeNOW môže byť jednou z najsilnejších swapových platforiem, ktoré sú dnes k dispozícii. Zdá sa, že ponúka ľahké kryptomenné a fiatové swapy bez registrácie bez nutnosti minimálnych a maximálnych súm. To je niečo, čo u iných swapových platforiem, ako sú Changelly a ShapeShift, nevidíte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me