Top 5 najsľubnejších projektov v Binance Smart Chain

Existujú rôzne projekty, ktoré sa začínajú rozširovať na Binance Smart Chain (BSC). Táto blockchainová sieť bola vytvorená s cieľom ponúknuť používateľom a vývojárom efektívnejšie, rýchlejšie a spoľahlivejšie služby ako tradičné blockchainy.. 

Preto sme sa rozhodli vytvoriť tohto sprievodcu top 5 najsľubnejších projektov v inteligentnom reťazci Binance. Trh s decentralizovaným financovaním (DeFi) rastie počas celého roku 2020 a je to vidieť na veľkom počte nových projektov, ktoré boli vydané.. 

PancakeSwap

PancakeSwap je decentralizovaná burza (DEX), ktorá beží nad BSC. Táto platforma však nefunguje iba ako DEX, ale aj ako poskytovateľ služieb decentralizovaného financovania (DeFi). 

Niektoré z funkcií, ktoré v súčasnosti ponúka spoločnosť PancakeSwap, zahŕňajú obchodovanie, zarábanie úrokov na rôznych farmách s výnosmi a účasť v lotérii PancakeSwap.. 

Obchodná platforma funguje ako automatizovaný tvorca trhu (AMM), ktorý umožňuje používateľom vymieňať si svoje meny pomocou BSC. Toto je podobné tomu, ako DEX funguje na vrchole siete Ethereum (ETH). Hlavný rozdiel je v tom, že Binance Chain je oveľa efektívnejší, čo sa týka poplatkov a časov transakcií. 

Riešenie Earn bude pomáhať používateľom zarobiť kryptomenu CAKE. To sa dá dosiahnuť účasťou na výnosových farmách, stávkovaním a tiež sirupovými fondmi. Syrup Pools umožňuje projektom distribuovať časť ich tokenov držiteľom tokenov CAKE. 

A nakoniec, lotéria PancakeSwap umožňuje používateľom priradiť 4 čísla na tikety, ktoré si kúpili, a vyhrať 50% celého loterijného fondu. Zaručene však tiež získajú odmenu používatelia, ktorí zodpovedajú 2 alebo viacerým číslam na správnej pozícii. 

Za posledný týždeň má PancakeSwap zaregistrovaný 34,44 tis. Používateľov, ktorí spravovali objem 106 miliónov USD. Ďalej bolo pomocou PancakeSwap spracovaných 64 910 transakcií. V dnešnej dobe ide o najväčší projekt, ktorý beží nad sieťou Binance Smart Chain. 

Pancacke Swap

BSCex

BSCex je nová decentralizovaná kryptomenová burza, ktorá chce sprístupniť off-chain služby Binance na blockchaine. Tím stojaci za spoločnosťou BSCex navyše pracuje na propagácii mnohých funkcií trhu DeFi s cieľom poskytnúť používateľom ekonomické výhody. 

BSCex funguje uplatnením technológie zvanej Cross Liquidity Layer 2. Týmto spôsobom je možné využiť likviditu rôznych APM na BSC s cieľom ponúknuť používateľom ešte lepšie služby v oblasti likvidity a výnosov pre obchodníkov.. 

Niektoré zo služieb ponúkaných spoločnosťou BSCex zahŕňajú SwapX, Launchpad, LaunchpoolX a DexX. SwapX je kľúčový produkt ponúkaný ekosystémom BSCex. Funguje ako Binance’s Liquid Swap, ale ponúka oveľa pokročilejšie riešenia a možnosti pre používateľov. Okrem toho podporuje SwapX ďalšie stablecoiny a digitálne aktíva, vďaka čomu je prístupnejší pre všetkých. 

Ako už názvy napovedajú, LaunchpadX a LaunchpoolX predstavujú výmenné riešenia Binance, ale na blockchaine. Používaním programu LaunchpadX môžu používatelia ľahko získavať prostriedky prostredníctvom ponuky Inital Dex Offerings (IDO). LaunchpoolX umožňuje investorom bezplatne používať tokeny na farmovanie nových tokenov. To by odmenilo používateľov novo vyrazenými mincami, s ktorými sa dá neskôr obchodovať. 

DexX je decentralizovaná kryptoburza, ktorá využíva najnovšiu technológiu na získanie najlepšej likvidity pre obchodníkov. To by používateľom umožnilo vykonávať funkcie centralizovanej burzy a širokej škály trhových objednávok. 

Oficiálna webová stránka BSCex

Venuša

The Venušin protokol je druhým z našich 5 najsľubnejších projektov na Binance Smart Chain. Venus funguje ako algoritmický systém peňažného trhu, ktorého cieľom je priniesť decentralizovaný systém poskytovania pôžičiek a úverov do inteligentného reťazca Binance. 

Tím stojaci za protokolom Venus pracoval na tom, aby používateľom ponúkol možnosť požičať si aktíva, ktorých hodnota je 75% alebo nižšia ako aktíva poskytnuté ako kolaterál. Jednotlivci môžu ďalej získavať úroky tým, že protokolu dodajú likviditu. 

Používatelia môžu navyše raziť digitálne dielo VAI. VAI je stablecoin viazaný v pomere 1: 1 k americkému doláru. Používatelia navyše získajú prístup k tokenu XVS, ktorý funguje ako token riadenia BEP-20. Používatelia ho budú môcť použiť na hlasovanie a na účasť v rozhodovaní siete. 

Venuša je tiež jedným z najväčší protokoly bežiace nad inteligentným reťazcom Binance. Za posledných 7 dní bolo na platforme 1,21 tis. Používateľov, ktorí spracovali celkový objem 96,44 mil. USD a spracovali 14 760 transakcií. 

Venuša Binance

BakerySwap

BakerySwap je tiež jedným z najväčších a najpopulárnejších protokolov fungujúcich na vrchole Binance Smart Chain. Tento projekt funguje ako decentralizovaný a automatizovaný protokol na vytváranie trhu, ktorý používateľom ponúka aj obchodné riešenia NFT. 

Okrem toho BakerySwap pracuje aj na vývoji Uniswap, jedného z najväčších protokolov DeFi na trhu s kryptomenami. Hlavný rozdiel je v tom, že BakerySwap môže ponúkať lepšie služby za lacnejšiu cenu a oveľa efektívnejšie. 

BakerySwap pracuje s tokenom BAKE, ktorý je možné použiť na hlasovanie o správe a tiež na príjem dividend z transakčných poplatkov. Používatelia môžu ďalej použiť token na vytvorenie náhodných kombinovaných jedál a vytvoriť tak jedinečný NFT, ktorý bude fungovať ako zbierkový predmet a ako poľnohospodársky nástroj pre BAKE.. 

Je potrebné vziať do úvahy, že odmeny, ktoré platforma BAKE ponúka fondom likvidity, zahŕňajú BUSD, ETH, BTC, DOT, LINK a BAKE verzus BNB. 

Platforma vybavil 715 používateľov za posledných 7 dní a podarilo sa im uskutočniť viac ako 5 670 transakcií. Celkový objem obchodov predstavoval 2,32 milióna dolárov. 

BakerySwap

Sparťanský protokol

The Sparťanský protokol je protokol pre stimulovanú likviditu a tiež pre syntetické aktíva, ktoré bežia nad sieťou Binance Smart Chain. Motiváciou pre investorov je možné vytvoriť a vytvoriť širokú škálu skupín likvidity, ktoré je možné použiť na generovanie syntetických tokenov, požičiavanie, deriváty a ďalšie.. 

Sprístupnením stimulovaných skupín likvidity je možné podporiť tvorbu kapitálu na trhu a poskytnúť likviditu. Použitím súboru poplatkov citlivých na likviditu môže systém kedykoľvek opraviť kúpnu silu tokenu a umožniť škálovateľný rast.. 

Používatelia môžu vytvárať širokú škálu syntetických aktív, ktoré využívajú kotvy cien poskytované skupinami likvidity. Tieto aktíva budú tiež zabezpečené kolaterálovými akciami. 

Sparťanský

Top 5 najsľubnejších projektov na záver Binance Smart Chain

Na sieti Binance Smart Chain beží veľa ďalších protokolov a platforiem. Spoločnosť Binance tiež rozširuje svoje riešenia a služby o veľké množstvo nových používateľov a obchodníkov. V tomto top 5 najsľubnejších projektoch inteligentného reťazca Binance sme videli, ako DeFi naďalej dominuje decentralizovanému trhu. 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me