Red Swan spolupracuje s Polymath na $ 2.2B tokenizácii

Spoločnosť Red Swan z New Yorku so sídlom v oblasti komerčných nehnuteľností práve zvýšila víťazstvo v súťaži o integráciu tokenizácie na trh. Tento týždeň spoločnosť oznámila nové partnerstvo s populárnou platformou tokenizácie Polymath. Toto partnerstvo umožnilo spoločnosti tokenizovať nehnuteľnosti v USA v hodnote 2,2 miliárd dolárov. Táto správa demonštruje ďalšie dozrievanie v sektore tokenizácie nehnuteľností, ako aj jedného z najväčších a najambicióznejších projektov tokenizácie doposiaľ..

Diskutujúci o manévri, Graeme Moore, vedúci tokenizácie v spoločnosti Polymath, chvíľu hovoril o niektorých z predchádzajúcich tokenizačných snáh vynaložených konkurenciou. Vysvetlil, že týmto projektom chýbajú skutočné skúsenosti v sektore nehnuteľností. V dôsledku toho tieto technologické firmy nikdy nedokázali vytvoriť skutočné riešenie slúžiace sektoru súkromných nehnuteľností spôsobom, ktorý by podporoval rast.

Skúsenosti z trhu sa počítajú

Moore konkrétne uviedol pokusy Harbour, pri ktorých bola spoločnosť nútená opustiť stratégiu po tom, čo projekt začal trápiť papierovanie. Poukázal tiež na ďalšie dve závažné zlyhania tokenizácie z posledných dvoch rokov, na Tekutosť a projekty Propellr. Oba tieto ambiciózne projekty sa usilovali o tokenizáciu realitných fondov v miliónoch. Bohužiaľ, obaja boli potichu na dôchodku po komplikáciách, ktoré spôsobili, že koncepty boli neuskutočniteľné.

Podľa dokumentov spoločnosti Red Swan sprístupní akcie v hodnote 780 miliónov dolárov akreditovaným investorom prostredníctvom predpredaja. Po dokončení bude spoločnosť pokračovať s ďalšími 4 miliardami dolárov v oblasti nehnuteľností, ktoré sú momentálne v procese tokenizácie. Dôležité je, že 2,2 miliárd dolárov predstavuje akcie v 16 rôznych komerčných nehnuteľnostiach triedy A. Tieto nehnuteľnosti sa nachádzajú v celých USA. Konkrétne Austin a Houston, Texas, Brooklyn, NY, Oakland v Kalifornii a Ontario, Kanada.

Červená labuť – uspejte tam, kde iní zlyhali

Červená labuť je presvedčená, že má na to, aby sa dostala tam, kde konkurencia zlyhala. Jeden z nich uviedol, že spoločnosť je komerčnou realitnou spoločnosťou a nie ďalšou technologickou skupinou. Po druhé, spoločnosť má také postavenie, aby zabezpečila, že sa jej koncept dostane na trh včas.

Spoločnosť Red Swan Ventures prostredníctvom domovskej stránky

Spoločnosť Red Swan Ventures prostredníctvom domovskej stránky

Dôležité je, že Red Swan má v úmysle držať fondy investorov v úschove do dátumu distribúcie v polovici apríla. Do tejto doby dúfa, že spoločnosť získa schválenie od Komisie pre cenné papiere a burzu ako registrovaný investičný poradca. Toto povolenie by spoločnosti umožnilo spravovať aktíva pre akreditovaných investorov v budúcnosti.

Polymath – líder v odbore

Polymath poskytol všetky technické aspekty tokenizácie. Tieto kroky zahŕňali tokenizáciu vlastností, programovanie inteligentných zmlúv a udržiavanie integrity platformy. Polymath je uznávaný ako líder v oblasti tokenizácie. V dôsledku toho Red Swan urobila mocnú uličku, keď sa rozhodla uzavrieť partnerstvo s firmou. Podľa správ Polymath tokenizoval nehnuteľnosť pomocou svojho natívneho protokolu ST-20. Tieto tokeny ST-20 budú až do dátumu ich distribúcie umiestnené v digitálnej peňaženke uschovanej spoločnosťou Prime Trust. Ďalej sú tieto fondy poistené až do výšky 1 miliardy dolárov.

RedSwan cez Twitter

RedSwan cez Twitter

Dôležité je, že riadiaci pracovníci uviedli, že firma má v úmysle vydávať tokeny na exkluzívnej podnikovej blockchainovej platforme vo veľmi blízkej budúcnosti. Táto správa zdôrazňuje rastúce obavy týkajúce sa využívania verejných blockchainov na trhu STO. Viaceré platformy, vrátane Polymath, nedávno zmenili svoje tokeny z Etherea na proprietárne blockchainy s odvolaním sa na obavy od škálovateľnosti až po minerov v schválených krajinách, ktorí schvaľujú transakcie..

Nwokedi tiež hovoril o túžbe pomôcť investorom v oblasti služieb s úrovňami financovania od 500 000 do 10 miliónov dolárov. Uviedol, že v súčasnosti musia títo investori riešiť rizikovejšie projekty nižšej triedy. Verí, že prístup Red Swan môže týmto investorom priniesť prístup k hlavným špičkovým nehnuteľnostiam spôsobom, ktorý bol predtým nepredstaviteľný.

Rola Červenej labute

V rámci svojej úlohy v projekte tokenizácie bude Red Swan vybavovať všetky rokovania týkajúce sa nehnuteľností. Medzi tieto akcie patrí oceňovanie nehnuteľností, hodnotenie trhov a predaj nehnuteľností, keď nadíde čas. Vzhľadom na obrovské množstvo priamych trhových skúseností, ktoré spoločnosť má, by tieto úlohy nemali byť príliš ťažké. V súčasnosti má Red Swan na svojej platforme viac ako 30 000 akreditovaných investorov. Podľa dokumentov spoločnosti platforma berie malé percento z emitovaného kapitálu. Ak iba malé percento z týchto používateľov využije nové ponuky firmy, spoločnosť je nastavená na vysoké príjmy.

Viac likvidity v priestore

Ďalším dôležitým aspektom, ktorý je potrebné zvážiť v súvislosti s projektom tokenizácie Red Swan, je skutočnosť, že spoločnosť odomyká na trhu predtým nedosiahnuteľnú likviditu. Napríklad Red Swan umožňuje vlastníkom nehnuteľností tokenizovať 90% čistého imania, ktoré je základom nehnuteľnosti. Na porovnanie, vaša miestna banka vám umožní využiť iba 50% vlastného imania nehnuteľnosti.

Tokenizácia na trhu s nehnuteľnosťami – nevyhnutelná

Tokenizácia globálneho realitného sektoru poskytuje trhu množstvo hlavných výhod oproti tradičným trhovým praktikám, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii. Za prvé, tokenizované služby je možné predať globálnemu publiku. Nákup bezpečnostných tokenov je v porovnaní s priamymi investíciami do nehnuteľností oveľa jednoduchší.

Tokenizácia navyše znižuje vstupnú úroveň pre investorov, ktorí sa chcú zúčastniť na trhu. V niektorých prípadoch sa môžu investori zúčastniť tokenizovaného STO za nehnuteľnosť už za 100 dolárov. Tokenizácia ako taká prináša nový kapitál priamo na trh. Red Swan posúva tento koncept o krok ďalej, pretože skupina disponuje obrovskou sieťou podnikateľov v oblasti nehnuteľností. Pôsobivý zoznam akreditovaných investorov spoločnosti určite zvýši tieto nové trhové príležitosti na ďalšiu úroveň.

Red Swan – Hra sa zmenila

Red Swan týmto manévrom posunula svetový realitný trh vpred. Ďalšie kroky spoločnosti budú diktovať veľkú časť tempa trhu v nasledujúcich mesiacoch. Môžete čakať, že sa do akcie zapojí množstvo ďalších veľkých realitných spoločností, akonáhle Red Swan začne odhaľovať svoje príjmy. Nateraz sa realitný trh dočkal veľkej modernizácie.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me