Recenzia Bitfinex: Všetko, čo potrebujete vedieť

Chcete zarobiť veľa peňazí obchodovaním s bitcoinmi? Bitfinex je miesto. Pred registráciou však musíte vedieť veľa. Prečítajte si našu celú recenziu Bitfinex a dozviete sa všetko o poplatkoch, overovaní, limitoch a funkciách. A potom sa naučte dôležitý faktor, prečo sa komunita začína obávať tejto populárnej výmeny.

Našiel som veľa zavádzajúcich, neurčitých a nepravdivých informácií o tejto zložitej výmene. To je to, čo ma viedlo k vytvoreniu tohto sprievodcu. Pred obchodovaním na Bitfinexe si to najskôr prečítajte.

Domovská stránka Bitfinex

Bitfinex je jednou z najvyspelejších, najlikvidnejších a najexkluzívnejších búrz kryptomien na svete. Vďaka nepretržitej knihe objednávok, pokročilým obchodným nástrojom, obchodovaniu s maržami a veľkorysému šíreniu mincí tu môžete zarobiť nejaké vážne peniaze. Jeho bariéry vstupu sú však vysoké, takže to musíte myslieť vážne. Je to burza číslo 2 na svete s 24-hodinovým objemom viac ako 2 miliardy dolárov (Február, 2018), takže sa pripravte na nejakú akciu.

Contents

Bitfinex neprijíma zákazníkov z USA

Tieň hack 2016 stále hrozí, ale spoločnosť Bitfinex splnila svoj prísľub splatenia. Odvtedy burza rehabilitovala svoj imidž a znovu získala svoju pozíciu v hornej časti.

Klady:

 • Vysoká likvidita
 • Hĺbkové obchodné funkcie
 • Dobre rešpektovaný a etablovaný
 • palec hore Margin Trading

Zápory:

 • Nie je vhodný pre začiatočníkov
 • Žiadni zákazníci z USA
 • palec dole Major Hack v roku 2015

Vlastnosti

Bezpečnosť

Bitfinex berie bezpečnosť vážne a využíva množstvo pokročilých bezpečnostných funkcií. Jeho nedostatok transparentnosti a predchádzajúce hacky mi však bránia dať im vyššiu známku.

Obchodovanie

Pokročilé nástroje, grafy a možnosti obchodovania idú ruka v ruke s rýchlym motorom a množstvom obchodných párov. Bitfinex je obľúbený medzi pokročilými obchodníkmi pre svoje neuveriteľné obchodné skúsenosti.

Friendlines pre začiatočníkov

Výmena je pre začiatočníkov ťažko pochopiteľná a nemôžete ju ani použiť, pokiaľ na svojom účte nemáte kapitál vo výške 10 000 USD! Nie je to najlepšie miesto, kde začať.

Poplatky

Bitfinex zamestnáva sadzobník poplatkov výrobcu / príjemcu, ktorý je priateľský k obchodníkom, a v porovnaní s konkurenciou účtuje mierne poplatky za výber. Nízke sú aj poplatky za vklad Fiat (0,1%).

podpora

Zákaznícka podpora je všeobecne rešpektovaná a je k dispozícii nepretržite, ale iba prostredníctvom e-mailu. Nie sú aktívne Bitfinex Reddit, na Twitteri som však tiež nenašiel veľkú aktivitu.

Overenie

Bitfinex vyžaduje overenie fiat a tento proces môže byť nočnou morou. Vďaka dotazníkom, dokumentom a týždňom čakania je riešenie Bitfinexu zábavnejšie. S kryptomenou však môžete obchodovať bez overenia (podľa obmedzení).

Celkovo

Bitfinex je skvelá platforma pre serióznych obchodníkov, ktorí robia veľký objem, ale aj napriek tomu má svoje chyby. Nie je to miesto, kde by ste mohli zahájiť svoju obchodnú cestu, a jej represívne pravidlá bránia obchodníkom s hlasovaním.

Výmena informácií

 • Založenie: 2012
 • Generálny riaditeľ: J.L Van Der Velde
 • Meny: 70+ obchodných párov (bitcoin, ethereum, monero, IOTA atď.)
 • Možnosti platby: Kryptomena, USD, EUR, USDT *.
 • Overenie: Ťažké pre Fiat | Žiadne overenie pre krypto
 • Aplikácia: Áno
 • MarginTrading: Áno
 • HQ: Hongkong
 • Poplatky: Tvorca (0,1%) / Užívateľ (0,2%)

MUSÍTE SI PREČÍTAŤ: Čo je to United States Dollar Tether (USDT) a prečo sa všetci obávajú bitfinexu?

Cena upútavky na Coinmarketcap

Tether je spoločnosť, ktorá pripája kryptomeny k existujúcim nekrytým menám (USD, EUR atď.). Bitfinex má vysoký objem USDT. Digitálna mena tejto spoločnosti je v podstate viazaná na hodnotu USD a každý USDT je ​​krytý skutočným USD v rezerve. To vám umožní obchodovať s USD, akoby to bola digitálna mena (okamžité prevody, žiadne banky, nízke poplatky atď.). Spoločnosť je však pod drobnohľadom komunity, pokiaľ ide o jej rezervy, a nedávno prerušila vzťahy so svojím audítorom. To a ďalšie bankové problémy začínajú v komunite dvíhať obočie. Prosím čítajte Tetherovo oznámenie lepšie pochopiť situáciu. Tether a Bitfinex boli vláda USA poskytnúť odpovede.

O spoločnosti Bitfinex

Bitfinex je bohato vybavená kryptomenová burza so sídlom v Hongkongu. Táto exkluzívna burza je určená profesionálnej, vysokoobjemovej klientele.

Bitfinex je bohato vybavená kryptomenová burza so sídlom v Hongkongu. Táto exkluzívna burza je určená profesionálnej, vysokoobjemovej klientele.

Jeho obchodné skúsenosti prichádzajú s viac ako 70 obchodnými pármi, peňaženkou so všetkými špecifikáciami, sofistikovanými obchodnými nástrojmi a možnosťami a obchodom s maržami. A jeho elegantné usporiadanie, poplatky priateľské k obchodníkom a kniha hektických objednávok z neho urobili 2. najväčšia výmena podľa objemu. Obchodníkom dáva možnosť rýchlo a plynulo obchodovať s populárnymi mincami, fiat menou, USDT a radom vzácnych altcoinov..

Skutočnosť, že ide o jednu z najväčších a najvyspelejších búrz na trhu, ju robí ideálnou pre serióznych profesionálov. Každý, kto chce vážne obchodovať s kryptomenou a fiatom, mu musí venovať pozornosť. Okrem svojich bohatých obchodných možností a rozsahu mien ponúka Bitfinex prispôsobiteľné rozhranie.

Od svojho založenia v roku 2012 prežívala spoločnosť búrlivý život plný drámy, paniky a starostí; avšak napravila svoj imidž v dôsledku druhého najväčšieho hackingu v histórii bitcoinov.

Pre obchodníkov s hlbokými vreckami a snahou zarobiť si vážne peniaze je Bitfinex zápas. Pre všetkých ostatných je najlepšie hľadať inde.

Skontrolovať to!: Bitfinex ponúka skutočne osobné obchodné skúsenosti. Prezrite si rôzne obchodné témy:

POZOR: Je bezpečné používať Bitfinex? | Bitfinex Hack 2016

2. augusta 2016 spoločnosť Bitfinex oznámila, že hackeri ukradli zhruba 120 000 BTC (v tom čase 72 miliónov dolárov) používateľom oddeleným peňaženkám. Zostáva druhým najväčším hackerom v histórii bitcoinov a rachotilo priemysel. Cena klesla o 23% a zákazníci boli na hrane, či by Bitfinex neklesol. Bitfinex prežil a straty uhradil dômyselným, ale kontroverzným spôsobom.

Spoločnosť socializovala straty medzi všetkými používateľmi (36% zrážky) a vydala BFX tokeny výmenou za stratené BTC. Tieto tokeny boli zameniteľné a obchodovateľné. Bitfinex umiestnil hodnotu na každý token a sľúbil, že zostatok včas splatí.

Chvalabohu, všetci používatelia boli vrátení od apríla 2017.

Bitfinex si napravil svoju reputáciu a zistil som, že sú neuveriteľne zameraní na bezpečnosť. Je to všade, kam sa na ich webových stránkach pozriete, pravdepodobne preto, aby ste vyrovnali nedôveru používateľov. Má prísne bezpečnostné opatrenia vrátane:

Čítajte ďalej ich bezpečnostná politika a uvidíš, ako sa cítiš sám pre seba. Je zaujímavé, že nám „nemôžu prezradiť“ veľa podrobností.

Nie je možné zverejniť bezpečnostný protokol pre doménu

Bitfinex dobre zachováva súkromie a bezpečnosť, ale hack ukazuje, prečo by ste nikdy nemali dôverovať svojim BTC peňaženkám, v ktorých nemáte súkromné ​​kľúče. Uistite sa, že ich máte pod kontrolou.

Profesionálny tip: Nikdy si nenechajte na obchodovanie na burze viac, ako potrebujete. Predstavte si to ako hotovosť v peňaženke. Svoje úspory majte v banke, nie v zadnom vrecku. Uistite sa, že to viete ako udržať svoje bitcoiny v bezpečí skôr ako začnete obchodovať.

Čo sú poplatky Bitfinex? | Obchodovanie, vkladanie a výber

Poplatky spoločnosti Bitfinex sú nízke a veľmi výhodné pre obchodníkov. Sú v súlade s väčšinou konkurencie.

Obchodovanie na platforme vás nebude stáť veľa.

Poplatky za obchodovanie

Bitfinex zamestnáva rozvrh poplatkov výrobcu / príjemcu.

 • checkMaker: 0,1%.
 • checkTaker: 0,2%.

Poplatky môžu pri dostatočnom objeme klesnúť až na 0%!

Tu je graf.

Poplatky nadobúdateľa a tvorcu sa líšia

Vysvetlenie výrobcu / príjemcu: Ak pridáte likviditu do knihy objednávok zadaním limitnej objednávky nad tickerovú cenu pre nákup alebo pod tickerovú cenu pre predaj, bude vám účtovaný poplatok za zostavenie. Ak odoberiete likviditu zadaním vykonaného pokynu, ste príjemcom.

Poplatky za vklad Bitfinex Koľko stojí vklad USD / EUR na Bitfinex?

Vklad kryptomeny je zadarmo. Bankový prevod na vklad USD alebo EUR stojí 1% (minimálne 20 USD).

Aké sú poplatky za výber spoločnosti Bitfinex? (Február 2018)

Poplatky za výber kryptomeny a fiat sú konkurenčné a nie také protiľudské práva ako Binance.

Bankový prevod: 0,1% (20 dolárov min.).

Expresný bankový prevod (24 hodín): 1% (20 dolárov min.).

Krypto:

 • BTC: 0,0008
 • ETH: 0,0027
 • XRP: 0,02
 • LTC: 0,001

Celý harmonogram poplatkov nájdete na stránke Stránka poplatkov spoločnosti Bitfinex.

Poplatky za bitfinex v porovnaní

 • Bitstamp: 0,25% obchodný poplatok | 5% poplatok za kreditnú kartu
 • Bittrex: Poplatok za obchodovanie 0,25%.
 • LocalBitcoins: Žiadne „poplatky“ | 1% provízia z predaja | Vyššie ceny mincí
 • CEX.IO ” Poplatok výrobcu – 0,16% | Poplatok za prevzatie – 0,25%

Ako obchodovať s bitcoinmi na Bitfinexe Registrácia, overenie, výmena a ďalšie

Bitfinex je jedným z najvyspelejších a najlikvidnejších trhov pre obchodovanie s fiat menou a kryptami. Obchodovanie s kryptami nevyžaduje ŽIADNE OVERENIE.

Ako vytvoriť účet?

Prejdite na stránku Bitfinex.com, kliknite na položku Zaregistrovať sa v pravom hornom rohu a zadajte niekoľko podrobností.

Prejdite na stránku Bitfinex.com, kliknite na položku Zaregistrovať sa v pravom hornom rohu a zadajte niekoľko podrobností.

Ďalej kliknite na overovací odkaz v e-maile, ktorý ste zaregistrovali v službe Bitfinex.

Ďalej kliknite na overovací odkaz v e-maile, ktorý ste zaregistrovali v službe Bitfinex.

To bolo jednoduché.

Ako zabezpečiť môj účet?

Najskôr do svojho účtu pridajte niektoré bezpečnostné ochrany. Ako minimum by ste mali povoliť 2FA. Tu nájdete informácie o tom, ako nájsť nastavenia zabezpečenia účtu.

Ako financovať môj účet?

Vklad je jednoduchý. Kryptomenu už musíte mať v peňaženke. Výber renomovanej peňaženky je najdôležitejšia vec, ktorú môžete urobiť. PRED obchodom zistite, ktorým peňaženkám máte dôverovať.

Po prihlásení sa zobrazí výzva na vloženie prostriedkov na váš účet. Vyberte si svoju mincu zo zoznamu a vyberte Peňaženka Exchange.

Vytvorte adresu a pošlite svoje BTC na TÚTO ADRESU.

Vytvorte adresu a pošlite svoje BTC na TÚTO ADRESU.

Ak chcete vkladať, obchodovať a vyberať fiat, musíte byť overení.

Ako overiť môj účet na Bitfinexe?

Overenie účtu je prísne a Bitfinex’s je najkomplexnejší vo vesmíre.

Ak chcete začať, kliknite na ikonu Overenie pod ikonou profilu v pravom hornom rohu.

Ak chcete začať, kliknite na ikonu Overenie pod ikonou profilu v pravom hornom rohu.

Vyberte možnosť Začať overenie a zapnite si bezpečnostný pás.

Vyberte individuálne overenie a nájdete požiadavky. Bude sa od vás vyžadovať, aby ste si stiahli formulár, podpísali ho a nahrali spolu s 2 dokladmi totožnosti, bankovým výpisom, dokladom o pobyte a hnusnou krvou (srandu!).

Tento proces overenia musíte absolvovať.

BUĎTE PORADENÍ !: Počkajte 6-8 týždňov (február 2018).

Overovanie je smrteľne dlhé

Ako nakupovať bitcoiny na Bitfinexe

Po overení účtu prejdite na obrazovku Obchodovanie, na ľavej strane vyberte kartu Výmena a kliknite na veľké zelené tlačidlo Kúpiť. Je to celkom jednoduché. Pre zjednodušenie dodržujte objednávku „Limit“.

Príklad obmedzenia objednávky na Bitfinexe

Recenzie Bitfinexu Je teraz dôveryhodný Bitfinex Legit?

Pre spoločnosť, ktorá prešla druhým najväčším hackerom v histórii, má Bitfinex dôveru medzi komunitami. Spravidla som zistil, že komunitný názor je vysoký a spoločnosť je renomovaná. Väčšina používateľov sa páči, ako sa vysporiadali s krízou, a páči sa im transparentnosť ich vedenia (riadi ich) iFinex). Okolo Tetheru stále panuje veľa nedôvery a pochybností, ale reputácia je všeobecne vysoká.

Rýchle vyhľadávanie Google ukazuje, aké obavy majú používatelia o bezpečnosť.

Rýchle vyhľadávanie Google ukazuje, aké obavy majú používatelia o bezpečnosť.

Ale vlastne čítanie na fórach o recenziách Bitfinexu odhaľuje vysokú dôveru komunity.

Kontrolná stránka schvaľuje, ako sa s hackerstvom vysporiadali.

Kontrolná stránka schvaľuje, ako sa s hackerstvom vysporiadali.

Používatelia s rovnakými hlavami zostrelia idiota, ktorý je pravdepodobne platený spoločnosti Badmouth Bitfinex.

Úrovní používatelia zostrelia idiota, ktorý je pravdepodobne platený spoločnosti Badmouth Bitfinex.

Stačí, keď Google „skontroluje Bitfinex“ a uvidíte, ako sa cíti komunita. Na tejto stránke s výsledkami sú všetky hviezdičky.

Recenzie spoločnosti Bitfinex SERP

Pozitívne recenzie Bitfinexu sa mi páčia

 • Reputácia
 • Bezpečnosť
 • Obchodné možnosti
 • palec horeProfesionalita
 • palec horeLikvidita

Negatívne hodnotenie Bitfinex sa nepáči

 • Overovacie bolesti hlavy
 • Hack
 • palec dole Nie je vhodný pre začiatočníkov

Príklad:

Jedna z recenzií výmeny Bitfinexu

Všeobecne panuje názor, že Bitfinex je renomovaná burza, ktorá je dobrá pre profesionálnych obchodníkov a má skvelé vlastnosti. Nie je to však dobré miesto pre začiatočníkov a jeho problematická história vyvoláva poplašné zvony.

Môžem obchodovať s bitcoinmi bez overenia na Bitfinexe? | Čo sú limity spoločnosti Bitfinex??

Bitfinex vám umožňuje obchodovať s kryptomenou bez overenia. Budú však podliehať určitým obmedzeniam a nebudete mať prístup ku všetkým funkciám.

Overenie sa vyžaduje iba pre fiat menu. Ak chcete vkladať, obchodovať a vyberať USD / EUR, musíte byť overení.

Pri používaní Bitfinexu (overené) neexistujú žiadne obmedzenia pre obchodovanie alebo výber, ďalší dôvod, prečo je taký obľúbený u pokročilých obchodníkov..

Najlepšie 3 alternatívy Bitfinexu vhodné pre začiatočníkov

Koľko peňazí potrebujem na začiatok? Koľko týždňov musím čakať na overenie? Ako sa na Zemi volá Fibonacci? Bitfinex nie je pre zelenú a surovú. Ak hľadáte alternatívu k Bitfinexu vhodnú pre začiatočníkov, toto sú vaše 3 najlepšie stávky.

1) Coinbase: kreditné karty + jednoduchšie overenie

Logo výmeny Coinbase

Coinbase je najväčší bitcoinový sprostredkovateľ na svete. Je to najpohodlnejší spôsob, ako môžu nováčikovia rýchlo získať bitcoiny. Spravidla je to portál, cez ktorý vstupujú noví obchodníci do kryptomeny. Ak hľadáte dôveryhodný, regulovaný a bezpečný spôsob nákupu bitcoinu kreditnou kartou, je to zďaleka najpohodlnejšia metóda. Skutočnosť, že pomocou karty môžete rýchlo nakupovať a potom používať GDAX (ich výmena), umožňuje bezproblémový a začiatočnícky príjemný zážitok. Prečítajte si naše úplná recenzia Coinbase aby ste sa lepšie cítili.

2) LocalBitcoins: Nie je potrebné žiadne overenie.

Logo LocalBitcoins.com

Váham, či zavolám LocalBitcoins „Vhodné pre začiatočníkov“ kvôli možným rizikám. Obchodovanie s nimi je však také ľahké a bariéra vstupu na trh tak nízka, že som to musel zahrnúť. LocalBitcoins je sieť typu peer-to-peer, kde používatelia navzájom obchodujú bitcoiny. Nevyžaduje sa žiadne overenie a BTC môžete kúpiť ľubovoľným spôsobom platby 100% anonymne. Pretože sa výmena nezúčastňuje, riziko je veľké. Ak však budete dodržiavať určité bezpečnostné opatrenia, budete v bezpečí. Určite si prečítajte našu úplná kontrola LocalBitcoins najskôr, aby ste vedeli, ako bezpečne obchodovať.

3) CEX.IO: rýchle, čisté, ľahké

Logo výmeny CEX.io.

Bitfinex má plynulé rozhranie, ale pre všetkých začiatočníkov môže byť trochu zastrašujúci so všetkými svojimi nástrojmi a možnosťami. Cex.io má jednoduché a plynulé rozhranie. Všetky relevantné informácie sú vzdialené iba jedno kliknutie. Načíta sa rýchlo, je ľahký na oči a UX je skvelý. Je to oveľa jednoduchší spôsob obchodovania s kryptami ako Bitfinex. A na začiatok tiež nepotrebujete peniaze.

Bitfinex vs. Binance: Čo je lepšia bitcoinová burza v roku 2019?

Čo sa stane, keď sa nezastaviteľná sila stretne s nehnuteľným predmetom? To sa stalo, Binance vs. Bitfinex. Obe tieto ťažké váhy bežne vedú na prvom mieste v zozname objemov obchodovania a dominujú na príslušných trhoch. Ale ktorá je lepšia? Odpoveď je ťažká. Možno by ste ani nemali na výber. Poďme začať s týmto rachotom.

Výhody a nevýhody Binance:

Klady:

 • Nízke poplatky
 • Vysoká likvidita
 • Zriedkavé mince
 • palec horeUnikátne darčeky
 • palec horeVysoký sentiment komunity
 • palec hore Mimoriadne rýchle

Zápory:

 • Iba krypto
 • Vysoké poplatky za výber niektorých mincí

Binance je burza s veľkým objemom špecializujúca sa na vzácne altcoiny, darčeky Maserati a obchody s guľkovými vlakmi. Za necelý rok sa z neznámeho startupu stal líder v 24-hodinovom objeme. Schopnosť lacno špekulovať s radom mincí (~ 200) a okamžité obchodovanie (zodpovedajúci engine je schopný 1,4 milióna obchodov za sekundu!) Z neho urobila obludu v tomto priemysle. Pre obchodníkov s kryptomenami je to bezpochyby najlepšie teritórium na zarábanie peňazí. Používatelia sa bežne sťažujú na preťažené služby zákazníkom a vydieračské poplatky za výber (0,002 BTC za bitcoin od februára 2019 = 12 dolárov).

Hlava na hlave

 • Mince: Binance
 • Obchodovanie: Bitfinex
 • Overenie: Binance
 • Zábava: Binance
 • Priateľský k začiatočníkom: Binance
 • Bezpečnosť: Bitfinex
 • Likvidita: Umyť
 • Poplatky: Bitfinex
 • App: Umyť
 • Fiat: Bitfinex

Je to remíza. Je nespravodlivé tvrdiť, ktorý z nich je lepší, aj keď mám radšej Binance. Obe slúžia dvom samostatným demografickým údajom. Záleží na tom, čo chcete.

Bitfinex: Ak chcete bezpečnú, likvidnú a na funkcie bohatú platformu pre veľké objemy obchodov a akcií.

Binanne: Ak chcete obchodovanie s kryptomenami na nižšej bariére a neplánujete veľa výberov.

Víťaz: Nakreslite.

Bitfinex FAQ: Obyvatelia USA Overenie Limity | Časy spracovania

Otázka: Musím byť overený, aby som mohol obchodovať s kryptomenou?

A: Nie, overenie je potrebné, iba ak chcete obchodovať s fiatom.

Otázka: Ako dlho trvá overenie?

A: Overenie môže trvať až 8 mučivých týždňov.

Môže to trvať dosť dlho.

Otázka: Ako dlho trvá výber?

A: Výbery by mali byť spracované do 12 hodín. Povolenie protokolu 2FA môže pomôcť urýchliť proces.

Otázka: Bitfinex bol napadnutý. Je to teraz bezpečné??

A: Keďže hackeri ukradli bitcoin v hodnote približne 72 miliónov dolárov, Bitfinex rehabilitoval svoj imidž a zdvojnásobil svoju bezpečnosť. V komunite je to opäť rešpektované. Je Bitfinex bezpečný? Áno.

Otázka: Prijíma Bitfinex zákazníkov z USA?

A: Nie.

Otázka: Aké sú poplatky za bitfinex?

A: Bitfinex využíva harmonizovaný program poplatkov pre výrobcov a príjemcov. Spravidla vám pravdepodobne vzniknú iba poplatky za vytváranie 1% / 0,2%. Poplatok poskytovateľa maržového financovania: 15%.

Otázka: Prijíma Bitfinex kreditné karty?

A: Nie.

Otázka: Aký je minimálny vklad spoločnosti Bitfinex?

A: Bitfinex nemá žiadny minimálny vklad; za vklady do 1 000 USD sa však bude účtovať malý poplatok.

Otázka: Čo sú limity spoločnosti Bitfinex??

A: Pre overených používateľov neexistujú žiadne limity pre Bitfinex.

Otázka: Je Bitfinex bezpečný?

A: Bitfinex využíva mnoho pokročilých bezpečnostných funkcií a svoje bezpečnostné protokoly berie veľmi vážne.

CryptoPositive sa naozaj páči

Bitfinex má veľa zaujímavých, ak ho môžete skutočne použiť.

Obchodné možnosti

Môžete si vybrať zo 6 druhov objednávok

Vďaka množstvu možností, detailnému rozhraniu bohatému na nástroje, plynulému cenovému grafu a možnostiam obchodovania s maržou je Bitfinex jednou z najlepších obchodných skúseností na trhu..

Plynulé rozhranie

Možnosti trochu sťažujú navigáciu, ale rozhranie vyzerá rovnako plynulo ako Tennessee Whiskey.

Nízke poplatky

Ťažko argumentovať ich nízkymi poplatkami. Je možné obchodovať a platiť 0%.

CryptoPositive naozaj nemá rád

Bitfinex je trochu elitársky. Chápem, prečo sú, ale stále sa mi to nepáči.

10 000 dolárov na obchodovanie

Na to, aby ste platformu mohli dokonca používať, musíte mať 10 000 dolárov.

Overenie je nočnou morou

Bitfinex chce všetko okrem vášho prvorodeného. Och, a chcú, aby vám boli 2 mesiace späť.

Verdikt pre našu kontrolu Bitfinexu

Bitfinex je platforma bohatá na funkcie, ktorá sa zotavila z hackingu v roku 2016. Teraz je jedným z lídrov na trhu a miestom pre pokročilých obchodníkov. Ak hľadáte lacný obchod s veľkým objemom fiat meny a iných altcoinov, je to skvelá výmena. Buďte pripravení zvládnuť overovacie nočné mory.

Nie je to miesto pre začiatočníkov a možno ho ani nebudete môcť použiť (ak ste v USA). Komunita si ju veľmi váži, ale začína pochybovať o jej celistvosti a väzbách na Tether.

Konečný verdikt pre moju kontrolu Bitfinexu je, že je to skvelá výmena, ak máte hlboké vrecká a viete, čo robíte. Pre všetkých ostatných hľadajte inde.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me