Najlepšie hardvérové ​​peňaženky na zaistenie bezpečnosti vašich kryptomien v roku 2021

Naučiť sa, ako udržať svoju kryptomenu v bezpečí pomocou hardvérových peňaženiek, je prvým krokom k tomu, ako sa stať skúseným investorom do kryptomien. Investovanie do blockchainových projektov je zábavné a výnosné, ale iba vtedy, ak sa uskutoční správne. Kriticky existujú určité inherentné rozdiely medzi kryptomenami a inými investíciami, ktorým by bolo užitočné porozumieť. Za zaistenie bezpečnosti kryptomeny ste zodpovední predovšetkým vy.

Udržujte svoju krypto bezpečnosť

Existuje veľa rôznych stratégií, ktoré môže investor dodržať, aby zabezpečil svoje kryptomeny proti krádeži v roku 2021. Jednou z najlepších dostupných možností je využitie hardvérovej peňaženky. Hardvérové ​​peňaženky znižujú vďaka svojej konštrukcii riziko online útokov. Tieto zariadenia uchovávajú vaše kryptomeny uložené offline v tzv. Chladnom úložisku. Na splnenie tejto úlohy väčšina zariadení využíva vzduchovú medzeru na to, aby boli vaše mince offline.

Nie všetky možnosti peňaženky v hardvéri sú bezpečné

Aj keď je pravda, že hardvérové ​​peňaženky sú oveľa bezpečnejšie ako ich kolegovia z mobilných alebo stolných počítačov, stále sú náchylní na ľudské chyby a šikovných podvodníkov. Nedávno sa na trhu začali objavovať falošné a zmenené hardvérové ​​peňaženky. Tieto falošné zariadenia vás prinútia presvedčiť, že váš majetok je v bezpečí. Aby ste sa vyhli týmto rizikám a ďalším, odporúča sa, aby ste sa držali iba renomovaných výrobcov peňaženiek.

Dnes je k dispozícii veľa rôznych možností hardvérovej peňaženky. Dôležité je, že nie všetky peňaženky sú z hľadiska kvality, zabezpečenia a ceny rovnaké. Výber nesprávnej peňaženky vás môže stáť veľa času. Našťastie nebudete musieť hádať. Tu sú špičkové hardvérové ​​peňaženky, ktoré treba zvážiť v roku 2021.

Ledger Nano X – najlepšia hardvérová peňaženka

Hlavná kniha peňaženky sú považované za jednu z najlepších možností na trhu. Spoločnosť bola založená v roku 2014 a má kancelárie v San Franciscu v Paríži. V súčasnosti Ledger zamestnáva vo svojich rôznych kanceláriách viac ako 130 zamestnancov.

Ledger Nano X je na vrchole zoznamu pre svoj pohodlný dizajn a všestrannú funkčnosť. Toto zariadenie je ideálne pre investorov na cestách. Jednotka navyše podporuje širokú škálu mincí a žetónov. Funguje tiež v tandeme s viacerými Dapps na zlepšenie vášho UX.

Ledger Nano S

Ledger Nano S

The Ledger Nano X obsahuje jasný interaktívny OLED HD displej, vďaka ktorému je ľahké presne vidieť, čo robíte. Túto peňaženku môžete spravovať pomocou mobilnej aplikácie Live cez Bluetooth a používatelia môžu pomocou strateného listu obnoviť všetky stratené prostriedky. Ledger Nano X je na čele zoznamu vďaka svojim pokročilým bezpečnostným funkciám a elegantnému dizajnu. Jedinou nevýhodou peňaženky je vyššia cenovka.

Prečítajte si našu recenziu Ledger Nano X alebo Kúpte si knihu Ledger Nano X.

Ledger Nano S

The Ledger Nano S je dostupnejšia verzia vlajkovej lode spoločnosti s hardvérovou peňaženkou. Nano S je stále pôsobivé zariadenie. Rovnako ako jeho veľký brat, aj Nano S podporuje obrovskú škálu mincí a žetónov. Používatelia si môžu pri správe peňaženky cez MyEtherWallet uložiť akýkoľvek token kompatibilný s ERC-20.

Tieto zariadenia sú kompatibilné so stovkami decentralizovaných aplikácií, čo z nich robí ideálny výber pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o interoperabilitu. Všetky zariadenia Ledger sú hierarchické deterministické peňaženky, čo znamená, že vlastník jednotky má plný prístup k účtu predstavujúcemu mincu.

The Nano S je veľmi prenosný. Celkovo zariadenie váži iba 34 g. Napriek ľahkej konštrukcii je zariadenie pomerne odolné. Jeho odolnosť pochádza z krytu z brúsenej nehrdzavejúcej ocele. Tento obal dodáva peňaženke kvalitný vzhľad a vzhľad v porovnaní s plastovými doplnkami.

Prečítajte si našu recenziu Ledger Nano S alebo Kúpte si knihu Ledger Nano S.

Trezor Model T

Trezor Model T je ďalšou špičkovou peňaženkou v tomto sektore. Trezor Model T poskytuje používateľom univerzálny trezor pre všetky ich digitálne aktíva. Na rozdiel od Ledgerových zariadení má Trezor úplný open-source kód. Kódy otvoreného zdroja sú odolnejšie ako súkromné ​​kódovanie, pretože sú recenzované a kontrolované bezpečnostnými výskumníkmi.

Pozoruhodné je, že línia peňaženiek Trezor je vytvorením SatoshiLabs. Je pozoruhodné, že táto česká firma bola prvou spoločnosťou, ktorá uviedla na trh bitcoinovú hardvérovú peňaženku. Preto má Trezor cenné skúsenosti v tomto sektore. Táto skúsenosť je zrejmá zo súpravy funkcií modelu Trezor Model T..

Model T podporuje viac ako 1 000 mincí. Systém navyše ukladá všetky súkromné ​​kľúče bitcoinu offline do inej čipovej sady. Zariadenie je mimoriadne ľahké, váži 22 gramov a puzdro je vyrobené z odolného kovu. Používatelia modelu T majú plné možnosti obnovy a vynikajúce rozhranie. Používatelia musia predovšetkým zadávať štvormiestny kód PIN so všetkými potvrdeniami transakcií.

Prečítajte si našu recenziu Trezor Model T alebo si kúpte Trezor Model T

Trezor Model One

The Trezor Model One je dostupnejšia verzia modelu Trezor Model T. Je to zjednodušená verzia bez mnohých zvonov a píšťaliek jeho drahšieho náprotivku. Je to skvelý spôsob, ako skočiť do sveta kryptomeny bez toho, aby ste sa museli márniť za vyššie ceny Trezor Model T.  Vďaka bezpečnosti a jednoduchosti tohto zariadenia je obľúbený medzi členmi komunity kryptomien.

Prečítajte si našu recenziu modelu Trezor One, alebo Kúpte si model Trezor T

KeepKey

KeepKey je ďalšou elegantnou alternatívou na trhu. Táto elegantne navrhnutá peňaženka bola uvedená na trh v roku 2015. Je pozoruhodné, že peňaženku získala jedna z najpopulárnejších obchodných platforiem na trhu, ShapeShift. Táto integrácia umožnila používateľom peňaženky KeepKey bezpečne obchodovať so svojimi kryptomenami priamo zo svojich zariadení.

Peňaženka KeepKey je kompatibilná s operačnými systémami Windows, Linux a Mac. Jednotka je vybavená veľkým digitálnym displejom, ktorý poskytuje jasnosť každému odoslanému a prijatému digitálnemu majetku. Na obrazovke je sledovanie transakcií hračkou. Najlepšie zo všetkého je, že všetky odoslania musia byť schválené stlačením fyzického tlačidla na zariadení.

KeepKey používatelia tiež využívajú zvýšenú ochranu kódom PIN pred neoprávneným použitím. Konkrétne zariadenie integruje ďalšie ochrany heslom. Používateľom sú k dispozícii aj prispôsobiteľné rýchlosti transakcií. KeepKey impozantne umožňuje vytvárať a monitorovať neobmedzené adresy peňaženiek na jednom zariadení. Za 100 dolárov je KeepKey tiež o niečo dostupnejší ako konkurencia. Týmto spôsobom sa KeepKey pomaly presadzuje u svojich etablovaných rivalov na trhu.

Kliknite sem a kúpte si KeepKey.

Najlepšie možnosti hardvérovej peňaženky pre rok 2021

Krypto sektor za posledných jedenásť rokov výrazne vzrástol. Napriek všetkému tomuto rastu zostáva udržanie vašej kryptomeny v bezpečí hlavnou prioritou. Okrem toho sa veľa nezmenilo v procesoch a stratégiách použitých na splnenie tejto úlohy. Hardvérové ​​peňaženky stále sú a majú zostať najlepším spôsobom, ako udržať vašu kryptomenu mimo rúk hackerov a ďalších podvodníkov na trhu. Držte sa renomovaných hardvérových peňaženiek uvedených v tejto recenzii a určite budete sledovať svoju sériu satoshi až po virtuálny strop.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me