Investície do spoločnosti Twist Biosciences Corp (NASDAQ: TWST)

Twist Biosciences Corp (NASDAQ: TWST) je spoločnosť špecializujúca sa na syntézu DNA. Twist Biosciences pôsobí v sektore syntetickej biológie, ktorý zahŕňa aplikáciu technických princípov do oblasti biológie na vytvorenie genetického materiálu, ktorý neexistuje v prírodnom svete. Na základe syntetickej biológie boli možné inovácie, ako napríklad vytváranie mikroorganizmov na čistenie ropných škvŕn. Technológia, ktorá stojí za touto prácou, je stále veľmi nová a spoločnosť Twist Biosciences získala veľký náskok v oblasti hospodárskej súťaže vďaka pokrokom, ktoré dosiahli prostredníctvom výskumu a vývoja.

Čo je Twist Biosciences Corp (NASDAQ: TWST)?

Twist Biosciences založili v roku 2013 dvaja vedci, Emily Leproust a Bill Peck. Zakladatelia spoločnosti postavili Twist s úmyslom vyrábať a predávať DNA na mieru pre použitie vo výskume a vývoji. Výroba sa uskutočňuje pomocou platformy DNA Synthesis Platform spoločnosti Twist Bioscience, ktorá využíva pokrokovú technológiu na výrobu DNA v rozsahu ich „zápisu“ na kremíkové mikroplatne. Zápis genetických sekvencií je často najnáročnejšia a najnákladnejšia časť procesu pri výskume DNA. Výsledkom je, že veľa výskumných firiem sa radšej rozhoduje nakupovať od spoločností ako Twist a nie písať doma. Týmto spôsobom môžu získať nižšie náklady využitím výhod úspor z rozsahu a priemyselných odborných znalostí z procesov Twist Biosciences. Napísanie správnej postupnosti je nevyhnutné na vytvorenie presného genetického materiálu potrebného na uskutočnenie ich výskumných štúdií. Proces nákupu je rovnako jednoduchý ako načítanie požadovaných sekvencií online a zadanie objednávky. Znížením nákladov a zvýšením množstva dodaného materiálu sa výrazne zníži čas potrebný na vykonanie výskumu.

Spoločnosť má ústredie v San Franciscu a zamestnáva viac ako 500 ľudí po celom svete. Jednou z ich najväčších zákazníckych základní sú spoločnosti pôsobiace v biofarmaceutickom sektore. Pomocou genetického materiálu vyrobeného spoločnosťou Twist boli vedci v tejto oblasti schopní uskutočniť experimenty s cieľom lepšie pochopiť a potenciálne nájsť lieky na rakovinu, autoimunitné ochorenia, kardiovaskulárne choroby a infekčné choroby. Veľa z tejto práce sa deje prostredníctvom Twist Biopharma, divízie Twist Biosciences. Toto rozdelenie vytvorilo patentovanú genetickú knižnicu, ktorá uchovávala genetický kód pre širokú škálu existujúcich sekvencií, ktoré sa prirodzene vyskytujú v ľudskom tele. Tieto môžu výskumníci použiť na štúdium v ​​laboratóriu, v ktorom sa stanoví, ako sa telo správa a reaguje na rôzne druhy liekov, a je nevyhnutné v počiatočných štádiách vývoja liekov..

Prečo Twist Biosciences Corp (TWST) Hmota?

DNA je základným stavebným prvkom v štúdiu biologických vied. Nízka cena, vysoko spoľahlivá syntetická DNA otvára dvere do ďalších oblastí výskumu s nevyužitým rušivým potenciálom. Spoločnosť má zákazníkov, ktorí využívajú jej produkty a služby v širokej škále aplikácií vrátane zdravotníctva, poľnohospodárstva a chemickej výroby. Prostredníctvom výskumu uskutočňovaného v týchto oblastiach s použitím DNA vyrobenej spoločnosťou Twist, boli produkty ako napr pokrokové biopalivá, bioprodukty, obnoviteľné chemikálie, špeciálne chemikálie na báze biotechnológie boli vyvinuté.

Spoločnosť Twist Biosciences je známa predovšetkým vďaka vývoju kremíkových mikroplatní, ktoré výrazne znížili čas a zdroje potrebné na zápis a uchovávanie DNA. Pomocou technológie Twist sa vyrába syntetická DNA, ktorá sa potom píše na kremíkové čipy nazývané mikroplatne. Tieto mikrodoštičky je možné prispôsobiť tak, aby pojali špecifické sekvencie genetického materiálu, čo umožňuje vedcom a výskumníkom kúpiť si mikrodoštičky obsahujúce presne to, čo potrebujú na uskutočnenie svojho výskumu. Každá mikrotitračná doštička bola tradične vyrobená z plastu a bola obsiahnutá 96 studní, čo sú oblasti, kde sa na mikrodoštičkách ukladá DNA a iný genetický materiál. Vďaka pokrokom vyvinutým spoločnosťou Twist, ktoré napodobňujú miniaturizáciu polovodičov, ktorá sa vyskytla v posledných rokoch, má spoločnosť teraz možnosť vyrábať kremíkové mikrodoštičky s 9 600 jamkami. Toto zvýšenie umožňuje každej doštičke zapisovať a ukladať oveľa väčšie množstvo syntetického biologického materiálu, ako sú gény, alternatívne knižnice a oligonukleotidové súbory. V porovnaní s internými prácami môžu produkty Twist priemerne ušetriť výskumnému laboratóriu až 90 000 dolárov a 37 hodín.

Twist Biosciences Corp (TWST) Vyhliadky

Spoločnosť dokázala držať krok s meniacimi sa trendmi na relatívne novom trhu a nebojí sa investovať peniaze do nápadov s ohľadom na dlhodobý výhľad. Napríklad keď spoločnosť začala v roku 2018 prvýkrát vkladať zdroje do NGS (Next Generation Sequencing), bola to malá časť jej podnikania. Iba o niekoľko rokov neskôr generuje NGS takmer polovicu svojich celkových výnosov. Vývoj technológie spoločnosťou Twist opísal CEO Leproust ako taký, ktorý umožňuje spoločnostiam pôsobiacim na predchádzajúcom trhu. Pretože cena a čas potrebný na to, aby spoločnosť Twist produkovala sekvencie DNA, stále klesá, je pravdepodobné, že viac spoločností im zverí výrobu genetického materiálu..

V očakávaní budúceho rastu plánuje spoločnosť Twist rozšíriť svoje výrobné a obchodné kapacity pridaním „Factory of the Future“, ktorá sa nachádza neďaleko Portlandu vo Wilsonville. Táto prevádzka s rozlohou 110 000 štvorcových stôp bude pravdepodobne uvedená do prevádzky v roku 2022. Táto expanzia takmer zdvojnásobí počet pracovných síl a umožní spoločnosti exponenciálny rast, čo im umožní dosiahnuť väčšiu zákaznícku základňu a rozšíriť ich dosah globálne do nových sektorov. Pretože dopyt po ich produktoch stále rastie, táto expanzia umožní spoločnosti rozšíriť sa a umiestniť ju na agresívny rast na nové trhy..

Kde kúpiť Twist Biosciences Corp (TWST) Zásoby

Sprostredkovateľ, ktorého odporúčame, je Prvý stupeň.

Firstrade je popredná online sprostredkovateľská firma, ktorá ponúka kompletný rad investičných produktov a nástrojov určených na pomoc investorom ako vy, aby prevzali kontrolu nad vašou finančnou budúcnosťou. Od svojho založenia v roku 1985 sa spoločnosť Firstrade zaviazala poskytovať služby vysokej hodnoty a kvality.

Vďaka kombinácii vlastnej obchodnej technológie, vysoko intuitívneho používateľského rozhrania, vynikajúcich služieb zákazníkom a mobilných aplikácií ponúka Firstrade komplexné riešenie pre všetky vaše investičné potreby..  Prvý stupeň je členom FINRA / SIPC.

Investície do spoločnosti Twist Biosciences Corp (NASDAQ: TWST) Investície do spoločnosti Twist Biosciences Corp (NASDAQ: TWST) Investície do spoločnosti Twist Biosciences Corp (NASDAQ: TWST)
★★★★★ ★★★★★ Prvá recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ M1 Finančné hodnotenie

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

★★★★★ ★★★★★ Public.com Recenzia

Hodnotenia webu Securities.io určuje náš redakčný tím. Vzorec na skórovanie pre burzových maklérov zohľadňuje desiatky faktorov, vrátane minimálnych a minimálnych poplatkov za účet, obchodných platforiem, podpory zákazníkov, regulačných orgánov a investičných možností..

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Poplatky

Nulová provízia

Minimum účtu

Žiadne

Minimum účtu

100 dolárov

Minimum účtu

Žiadne

Propagácie

Zásoby zadarmo *

* Podrobnosti nájdete na webových stránkach.

Propagácie

Žiadne

Propagácia

Žiadne

Zhrnutie

S výrobou genetického materiálu umožneného syntetickou biológiou existuje nekonečné množstvo možností pre nové a zaujímavé vedecké inovácie. Technológia kremíkových mikrodoštičiek Twist pre sekvenovanie DNA im umožnila vyrábať vysoko kvalitný syntetický materiál za oveľa nižšie náklady a vyšší objem v porovnaní s inými výrobkami. Keď sa ďalšie spoločnosti stanú pohodlnými a oboznámia sa s potenciálom syntetickej biológie a objavia sa nové inovácie, možnosti rastu pre Twist zostávajú veľmi sľubné.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me